Прикарпатські медичні заклади отримають допомогу від СБУ

Суспільство

Сьогодні, 29 квітня, Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області спільно з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Мальовниче Прикарпаття» передали допомогу для працівників прикарпатських медичних закладів.

Про це повідомляють в КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я», інформує Фіртка.

1000 комбінезонів з капюшоном одноразового використання та бахіли було закуплено за кошти, які працівники СБУ перерахували на боротьбу із коронавірусною інфекцією, а це понад 152 тисячі гривень.

Із них – 800 костюмів отримали 16 закладів охорони здоров’я, які не визначені лікарнями першої лінії, але можуть в будь-який момент зіштовхнутися з інфекцією у закладі. Решту 200 – передадуть на 5 соціальних закладів, серед яких: Коршівський геріатричний пансіонат, Снятинський психоневрологічний інтернат, Делятинський психоневрологічний інтернат, Коломийський психоневрологічний інтернат та Залучанський дитячий будинок-інтернат.

Слід зазначити, що на допомогу у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції співробітники обласного управління СБУ спрямували одноденну заробітну плату.

Засоби індивідуального захисту на особисті кошти співробітників спецслужби придбав Благодійний фонд «Мальовниче Прикарпаття», який обласна державна адміністрація визначила для акумулювання всіх внесків благодійників і їх цільового використання на першочергові потреби в межах ініціативи «STOP COVID-19».

Це не остання благодійна допомога, адже співробітниками Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області було зібрано понад 256 тисяч гривень, тож для лікарень буде придбано інші необхідні засоби захисту або витратні матеріали.Переглядів: 189
banner