Прикарпатські медзаклади забезпечили засобами захисту на місяць

Суспільство

Нову партію засобів індивідуального захисту привезли у суботу прикарпатським лікарням з Києва.


За словами голови облдержадміністрації Віталія Федоріва, Івано-Франківщина отримала найбільший вантаж допомоги для медиків серед інших областей України, пише Суспільне.

Медичним працівникам прикарпатських лікарень передали понад 30 тисяч масок, 6,5 тисяч костюмів, майже три тисячі комбінезонів біозахисту та вісім сотень бахіл.

“Кожний день медичні працівники перебувають у зоні ризику зараження коронавірусом, тому цей захист для них дуже важливий. Це впевненість у завтрашньому дні, що в нас працюватимуть і надаватимуть допомогу пацієнтам здорові лікарі”, – каже заступниця директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ірина Кобельська.

Прикарпатські медзаклади забезпечені засобами захисту на місяць

Голова облдержадміністрації Віталій Федорів повідомив, що на даний час лікарні повністю забезпечені засобами індивідуального захисту: “Вчергове отримали допомогу від Києва, і цей вантаж – один з найбільших партій захисних костюмів, масок. Вони будуть розділені по 12-ти лікарнях, які на першій ліній лікування коронавірусу, і для центру надання екстреної медичної допомоги, щоб бригади були повністю обладнані індивідуальним захистом. Наші медзаклади заповнені засобами індивідуального захисту щонайменше на місяць. Також департамент охорони здоров’я щоденно здійснює моніторинг стану таких запасів”.

Засоби захисту використовують і в трьох лабораторіях, де в середньому щодня проводять до двохсот ПЛР- тестувань на коронавірус.

Головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук каже, що готові проводити і більше досліджень, та не вистачає людей.Переглядів: 183
banner