Прикарпатські поліцейські підвищили рівень кваліфікації у наданні допомозі потерпілим

Суспільство

Пише Голос-Інфо з посиланням на Поліцію Івано-Франківської області


Правоохоронці отримали нові знання та практичні навички, які дозволять більш кваліфіковано надавати допомогу потерпілим, що потребують невідкладної допомоги.


Упродовж дня правоохоронці освоювали практичні уміння з домедичної допомоги потерпілим. Поліцейські відпрацювали алгоритми зупинки кровотечі та серцево-легеневу реанімацію з апаратом зовнішньої дефібриляції, транспортування потерпілих за допомогою нош, евакуація з місця події тощо. Звернули увагу правоохоронців також на власній безпеці.


«Навички домедичної допомоги – критична необхідність для кожної людини, особливо в умовах війни. Вчасно й правильно надана допомога у більшості випадків — це збережені людські життя, подальше успішне лікування хвороб чи ушкоджень», – наголосила медичний працівник ДУ «ТМО МВС України по Івано-Франківській області» Леся Марковецька.
Отримані знання поліцейські відтепер застосовуватимуть на практиці. Тренінги з різною медичною тематикою для правоохоронців відбуватимуться й надалі. Їх пройде весь особовий склад ГУНП в Івано-Франківській області.


Переглядів: 352
banner