Прикарпатські поліцейські провели для ліцеїстів урок безпеки: через повітряну тривогу заняття відбулося в укритті

Суспільство

Прикарпатські правоохоронці не стоять осторонь навчального процесу. Щодня в різних навчальних закладах вони проводять інтерактивні уроки безпеки. Дітям розповідають правила безпечної поведінки на вулиці, в приміщенні та в побуті. Такі просвітницькі заходи до вподоби неповнолітнім, адже не схожі на звичні лекції.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Поліція Івано-Франківської області


Урок безпеки ювенальні поліцейські провели вихованцям Пістинського та Стецівського ліцею. Через повітряну тривогу заняття відбулося в укритті.


Співробітники ювенальної превенції насамперед наголосили підліткам на тому, що безпека неповнолітніх – понад усе, а отже їх поведінка повинна бути усвідомленою, особливо в умовах воєнного стану.


Правоохоронці розповіли ліцеїстам, як діяти під час повітряних тривог та що робити при виявленні вибухонебезпечних предметів. Також розказали де ці небезпечні знахідки можуть маскуватися.


Окрім цього нагадали неповнолітнім про безпеку на дорогах. Пішоходи є також учасниками дорожнього руху, а отже повинні дотримуватись певних правил.


Ліцеїсти уважно слухали правоохоронців, а опісля ставили питання. Наостанок підлітки подякували поліцейським за просвітницький урок та попросили навідатись до них знову.
Переглядів: 325
banner