Прикарпатські поліцейські провели робочу зустріч з румунськими колегами

Суспільство

«Регіональне співробітництво з питань протидії та боротьби з транскордонною злочинністю» – робоча зустріч під такою назвою відбулася між прикарпатськими та румунськими правоохоронцями.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Поліцію Івано-Франківської області


В ході зустрічі обговорили подальші етапи співпраці в рамках міжнародного проєкту «САГА». Його мета – ефективна профілактика та боротьба з транскордонною злочинністю на східному кордоні ЄС.


Зустріч відбулась в онлайн-форматі за участі представників Головного Інспекторату поліції Румунії, Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, а також усіх партнерів проєкту.


Під час зустрічі обговорили інфраструктурні зміни, що передбачені в підрозділах поліції Івано-Франківщини. Загалом, згідно з умовами Грантового договору заплановано ремонтні роботи у 24 об’єктах. Також придбають комп’ютерну техніку для потреб поліцейських.


Окрім цього відбудуться навчальні тренінги та обмін досвідом між співробітниками правоохоронних органів Румунії та України. Вони стартують уже за кілька тижнів. Їхня мета — ефективне реагування на злочини, які містять транскордонний характер.


У рамках міжнародного проєкту «САГА» поліція Івано-Франківщини уже закупила спеціалізований транспортний засіб. Також оголошено закупівлі на придбання ще 6 службових автомобілів. Вони будуть оснащені відповідним обладнанням та використовуватимуться для патрулювання прикордонних територій.


Переглядів: 423
banner