Прикарпатські поліцейські проводять профілактичні уроки зі старшокласниками

Суспільство

Масові заворушення неповнолітніх та небезпечні субкультури: прикарпатські ювенали проводять профілактичні уроки зі старшокласниками.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Поліцію Івано-Франківської області


В Україні набувають популярності нові підліткові рухи “Редан”, “Антиредан” учасники яких влаштовують масові заворушення у містах. Днями такий захід намагалися провести і у Івано-Франківську.


Інформацію про масове зібрання неповнолітніх прикарпатські поліцейські виявили в мережі. Жодних повідомлень до правоохоронців не надходило. Утім одразу ж були орієнтовані всі наряди поліції. На щастя, жодних сутичок в обласному центрі не відбулось. Правоохоронці оперативно встановили майже усіх учасників зібрання, а їх більше сотні. Також встановили трьох організаторів, які поширювали повідомлення про збори. З усіма проведені профілактичні бесіди.


Прикарпатські ювенали застерігають, – популярні серед підлітків субкультури неабияк небезпечні, а їх поширення – штучне. Адже, як з’ясували правоохоронці, це російська інформаційно-психологічна операція. І їх мета дестабілізація внутрішньої ситуації в Україні.


Про небезпеку молодіжних субкультур прикарпатські поліцейські сьогодні розповідали старшокласникам Івано-Франківського ліцею №3. Понад 150 учнів ліцею дізнались про те, що популярний молодіжний рух, який культивує масові сутички, поширився у лютому цього року. У результаті однієї з таких бійок в москві загинуло двоє підлітків. А тепер російські спецслужби використовують цю методику для масових провокацій та заворушень на території український міст. Ювенали та кіберполіцейські оперативно відстежують ситуацію. Встановлюють джерела фінансування й адміністраторів інформаційних каналів, які повідомляють про масові зібрання. Від почутого учні були вражені.


На останок співробітники ювенальної превенції закликали старшокласників не піддаватися штучним закликам в соціальних мережах, які поширюють невідомі особи, та застерегли підлітків від необдуманих вчинків.


Поліція Прикарпаття закликає батьків проводити більше часу з дітьми. Адже деякі навіть не підозрюють, що її дитина належить до певної субкультури.


– Проявляйте терпіння, наполегливість, доброзичливість для уникнення емоційного дискомфорту, недовіри чи агресії з боку підлітка.
– Опановуйте Інтернет-технології, майте власний акаунт і станьте другом своїй дитині в соціальних мережах.
– «Познайомтеся» з її віртуальними друзями, звертайте увагу на фото й відео, що викликають інтерес дитини, зокрема ті, що збережені, поширені або вподобані;
ПАМ’ЯТАЙТЕ, що в зону ризику проявів деструктивної поведінки потрапляють підлітки, яким часто бракує батьківської уваги і підтримки. Тож бережіть своїх дітей та будьте їм друзями.


Переглядів: 341
banner