Прикарпатські поліцейські привітали з Днем народження сина загиблого Героя

Суспільство

Свій день народження маленький Дем’ян вперше зустріч без батька. 42-річний Володимир Островський загинув торік на війні. Підтримати дитину у свято та подарувати йому маленьке диво, а саме здійснити мрію хлопчика, вирішили ювенальні поліцейські Коломийщини. На свій день народження шестирічний Дем’янко відчув себе справжнім правоохоронцем.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Поліцію Івано-Франківської області


Торік, в день народження свого сина Дем’яна, Володимир Островський вирушив на фронт захищати українські кордони від російських загарбників. Однак в середині березня в запеклому бою на Київщині 42-річний навідник батальйону оперативного призначення НГУ ім. Сергія Кульчицького загинув. В чоловіка залишилось двоє дітей.


Напередодні мама Дем’яна звернулася до військових та поліцейських та розповіла, що хлопчик мріє стати правоохоронцем. Співробітники ювенальної превенції не роздумуючи вирішили здійснити мрію дитини. Тож з подарунками навідались до хлопчика в день народження, щоби подарувати йому маленьке свято.


М’які іграшки, солодощі, повітряні кульки, а ще шапку поліцейського вручили ювенали Дем’яну. Не залишилась без подарунків і старша сестричка хлопчика. Їй подарували картину, солодощі та квіти.


«Ми сьогодні вітаємо з днем народження неймовірну дитину. Він втратив найдорожче – батька. Але росії ніколи не вдасться забрати в нього щасливого дитинства і наш обов’язок зробити все для того, щоб Дем’ян і усі діти жили під вільним небом у вільній, незалежній Україні. Ми хочемо побажати, щоб Дем”ян завжди відчував себе щасливим та щоби всі його мрії здійснювались», – наголосила старший інспектор відділу ювенальної превенції Коломийського РВП Марія Новак.
Дем’янко, як і мріяв, відчув себе справжнім поліцейським. Хлопчик упродовж дня їздив на службовому автомобілі правоохоронців та навіть освоїв спецсигнали в транспорті. Дитина була щаслива та вражена. Не стримували емоцій і дорослі.
«Торік на день народження Дем’янчика ми востаннє бачили нашого тата, тому переповнюють змішані відчуття. Я дуже вдячна всім, хто відгукнувся на мою ідею. Дем’янчик дуже полюбляє поліцейських, він мріє стати правоохоронцем, адже він знає, що вони – уособлення сили, впевненості, справедливості, за яку завжди боровся наш батько», – поділилась мама іменинника Анна Дзибень.
Опікуватись дітьми Героїв України нині одне із пріоритетних завдань поліції Івано-Франківщини. Адже чужих дітей не буває!


Переглядів: 403
banner