Прикарпатські поліцейські та рятувальники провели для школярів «Єдиний урок безпеки»

Суспільство

Безпека підростаючого покоління під час війни – актуальне питання сьогодення. Діти повинні бути обізнаними з алгоритмом дій під час різних надзвичайних ситуацій. Тому, в Угринівській гімназії ювенальні поліцейські спільно з рятувальниками провели спеціальний урок для учнів. Для діток відбувся пізнавальний та цікавий «Єдиний урок безпеки».


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області.


Урок відбувся на свіжому повітрі. Спершу правоохоронці розповіли юним школярам про елементарні правила дорожнього руху, а також про те, як правильно і безпечно переходити дорогу. Наголосили і на тому, що потрібно носити світлоповертаючі елементи на одязі, аби водії швидко реагували на маленьких пішоходів.


Ювенали розказали основні правила поведінки в умовах небезпеки, зокрема, нагадали про алгоритм дій під час сигналу “Повітряна тривога”, а рятувальники – правила поведінки з вибухонебезпечними предметами.


На подвір’ї ліцею дітей уже очікувала поліцейська та пожежна машини. Діткам показали, як працює спецтранспорт і навіть покатали на ньому.
Надалі такі уроки поліцейські проведуть у всіх навчальних закладах області. Тому, що безпека дітей повсякчас в пріоритеті.


Переглядів: 453
banner