Прикарпатські полііцейські нагадали школярам правила безпеки на дорозі

Суспільство

Працівники поліції Івано-Франківщини нагадали школярам правила безпечної поведінки на дорогах.


Про це повідомляє Голос-Інфо з посиланням на поліцію області.

Ювенальні поліцейські обласного управління поліції та Тисменицького відділу поліції розповіли найменшим учням Одаївської ЗОШ про основні вимоги Правил дорожнього руху до юних пішоходів, пасажирів та велосипедистів, а поліцейські групи реагування патрульної поліції закріпили з дітками здобуті знання безпосередньо на вулично-дорожній мережі.

Заняття з школярами пройшло у формі жвавого діалогу, під час якого діти демонстрували вже набуті знання «дорожньої абетки» та обговорювали з правоохоронцями різноманітні ситуації, у які вони потрапляли або які можуть виникнути на дорозі.


Варто зауважити, що приміщення цієї школи розташоване безпосередньо поруч автодороги з жвавим рухом автотранспорту, тож для дітей бесіди з правоохоронцями про дорожню грамоту є надзвичайно актуальними повсякчас.


Поліцейські передусім закцентували увагу школярів на необхідності суворо дотримуватися ПДР. Юним учасникам дорожнього руху нагадали, з якого віку і де їм дозволено кататися на велосипедах, як поводитися під час переходу через дорогу і у салонах транспортних засобів, пригадали дорожні знаки.


Окремо обговорили використання флікерів – світловідбиваючих елементів на одязі, сумках чи рюкзаках у темну пору доби, які допомагають водіям ще здалеку побачити пішохода або велосипедиста в темряві, а відтак зменшують ризик дорожньо-транспортної пригоди за їх участю.


Відтак учням молодших класів вручили наліпки–смайлики, придбані Івано-Франківською ОДА для розповсюдження серед дітей області молодшого шкільного віку.
Найактивніші учасники заняття також отримали від ювенальних поліцейських «відзнаки» за хороші знання Правил дорожнього руху.
А ще школярі отримали можливість ознайомитися з обладнанням автомобіля поліцейських, які контролюють безпеку дорожнього руху.


Переглядів: 154
banner