Прикарпатські правоохоронці забезпечують правопорядок та дотримання законності під час карантину

Суспільство

Працівники поліції усіх територіальних підрозділів обласної поліції спільно з представниками інших відомств та організацій перевіряють виконання карантинних заходів для недопущення розповсюдження коронавірусу. Зокрема йдеться про посилення превентивної роботи, контроль за дотриманням вимог чинного законодавства.

На виконання наказу Національної поліції України поліцейські Прикарпаття несуть службу у посиленому варіанті. Кожен працівник проводять роз’яснювальну роботу серед водіїв, перевізників, серед пасажирів громадського транспорту, працівників різних установ та закладів, які продовжують роботу.

Профілактичну роботу правоохоронці проводять також серед перехожих, щоб кожна людина була обізнана як протистояти небезпечній хворобі.

Основним завданням для правоохоронців є не покарання порушників, а проведення превентивної роботи, аби не допустити порушень тимчасових обмежень , попередити і не допустити поширення коронавірусної інфекції.

У Головному управлінні Національногої поліції в Івано-Франківські області розгорнуто роботу Ситуаційного центру.

Поліцейські у цілодобовому режимі проводять моніторинг ситуації на території області та координують дії всіх залучених сил і засобів.

Закликаємо мешканців Прикарпаття поставитись до усіх протиепідемічних заходів та рекомендацій з усією відповідальністю. У випадку, якщо будуть виявлені порушення карантину, ми реагуватимемо на них у законному порядку і негайно.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Переглядів: 146
banner