Прикарпатські рятувальники нагадують громадянам як безпечно відпочивати на воді

Суспільство

Сьогодні рятувальники Надвірнянського та Івано-Франківського районних управлінь ГУ ДСНС в області нагадали громадянам правила безпечного перебування на водних об’єктах!


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.


З метою попередження загибелі на воді, рятувальники Івано-Франківщини провели профілактичний рейд на річці Бистриця Надвірнянська, всім співрозмовникам фахівці ДСНС наголосили на обов’язковому дотриманні правил безпеки на воді.


 Також Надвірняські рятувальники провели профілактичний рейдовий захід в місті Надвірна. Працівники Служби порятунку поспілкувались з населенням щодо дотримання правил безпеки на водоймах, а також про правила пожежної безпеки! Фахівці ДСНС застерегли, що порушення правил пожежної безпеки на природі несе загрозу навколишньому середовищу і становить небезпеку для власного життя.


 Під час профілактичних заходів рятувальники закликали дорослих не заходити у воду в стані алкогольного сп’яніння. А також окрему увагу наголошено на безпечному перебуванні дітей поблизу водойм, не відпускайте та не залишайте дітей самих на водоймах.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 323
banner