Прикарпатські рятувальники проводять навчання зі сніголавинної небезпеки

Суспільство

Рятувальники Івано-Франківського, Яремчанського та Ворохтянського пошуково-рятувальних відділень проводять навчання зі сніголавинної небезпеки поблизу урочища Заросляк.


Повідомляє Голос-Інфо , посилаючись на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


Дані навчання включають у себе різні етапи, а саме рятувальники визначають ступінь лавинної небезпеки схилу за допомогою тесту компресією, проводять зондування снігового профілю та пошук потерпілого в лавині за допомогою лавинного датчика та за допомогою зондування.


● Лавинна небезпека – це одна з найбільш серйозних загроз для життя туристів та альпіністів, і її наслідки можуть бути надзвичайно трагічними.


● Основна мета навчання зі сніголавинної лавинної небезпеки – навчити рятувальників визначати місця, де можлива лавинна небезпека, оцінювати ризики та вживати необхідні заходи для уникнення небезпеки або максимального зменшення наслідків.


● Загалом, навчання з лавинної небезпеки є невід’ємною частиною професійної підготовки гірських рятувальників та гарантує безпеку як для самого рятувальника, так і для тих, кому вони надають допомогу.


Переглядів: 353
banner