Прикарпатські рятувальники розпочали серію тренінгів для старшокласників

Суспільство

Прикарпатські рятувальники розпочали серію тренінгів для старшокласників


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.


Впродовж тижня фахівці ДСНС навчають учнів старших класів діям у різних надзвичайних ситуаціях. Для цього рятувальники розгорнули п’ять навчальних локацій, на кожній з яких практично навчають різним навичкам, які можуть врятувати життя.


Зокрема, на локації з домедичної допомоги рятувальники вчать на спеціальних манекенах як проводити серцево-легеневу реанімацію та як зупинити кровотечу за допомогою турнікету, а також навчають користуватися дефібрилятором.

На іншій локації рятувальники навчають, як правильно користуватися вогнегасником та які типи вогнегасників бувають, а також учні мають змогу погасити умовну пожежу.


Також дуже цікавою є локація де діти навчаються правил поводження з вибухонебезпечними предметами та за допомогою 3-д стендів навчаються їх розрізняти.


Найбільше захоплення у старшокласників викликала локація де вони вчилися орієнтуватися у лісовій місцевості за допомогою JPS-навігаторів. Кожен з учасників тренінгу отримав JPS-навігатор з вказаною на ньому точкою до якої він повинен дійти та повернутися назад.


Також рятувальники вчили старшокласників користуватися БпЛА зокрема під час пошуку людей у лісі.


На завершення тренінгу дітям продемонстрували, як спустити потерпілого з висоти та транспортувати по гірській місцевості, а також, як за допомогою службових собак розшукати постраждалого.


Цікаво, насичено, а головне дуже корисно старшокласники провели час, адже всі знання одразу були підкріплені практично і тепер кожен з учасників буде готовий до будь-якої ситуації.


На завершення всі учасники отримали сертифікати про проходження безпекового тренінгу.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 226
banner