Прикарпатські рятувальники вчили школярів уникати надзвичайних ситуацій (ФОТО)

Суспільство

15 листопада працівники Городенківського районного відділу ДСНС провели акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти” з дітками ЗОШ с.Виноград, в рамках якої розповіли про Службу порятунку «101», яка стоїть на сторожі життя та здоров’я мешканців Городенківщини.

Надзвичайники також наголосили на важливості дотримання правил безпеки життєдіяльності у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, також нагадали, як правильно поводитися вдома з газовими та електроприладами, щоб не трапилося лиха, і застерегли від необачних вчинків, адже інколи одна мить може призвести до непоправного.

В ході проведення акції було організовано показ аварійно-рятувальної техніки. Вогнеборці ознайомили дітей із будовою пожежного автомобіля та показали оснащення, яке є на озброєнні в пожежно-рятувальних підрозділах.

Крім того, працівниками Городенківського районного відділу проведено відпрацювання населеного пункту с. Виноград, щодо навчання населення правилам пожежної безпеки та запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них.

Під час проведення заходу здійснено подвірні обходи житлових будинків, звернуто увагу власників на стан утримання приладів пічного опалення та електроприладів, акцентовано увагу батьків на причину виникнення пожеж через дитячі пустощі з вогнем.

Громадянам були роздані пам’ятки про міри пожежної безпеки та дії під час виявлення вибухонебезпечних предметів.Переглядів: 214
banner