Прикарпатські рятувальники відзначили своє професійне свято

Суспільство

17 вересня рятувальники відзначають своє професійне свято-День рятівника, яке сьогодні рятувальники розпочали з молитви.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.


В Катедральному соборі Івано-Франківська та інших святинях області пройшли богослужіння,участь в яких взяли рятувальники з кожного підрозділу області.


Молилися за здоров’я та Божу допомогу для себе та своїх колег,за мир і Перемогу, а також згадали у молитві і рятувальників ,що віддали своє життя заради порятунку інших. “Рятувальники-видимі руки невидимого Бога,повертайтеся завжди живими та здоровими до своїх домівок і хай на кожному кроці Вас оберігає Бог. Самовіддана і беззастережна служба рятувальника невіддільна від милосердя та жертовності,які є основними християнськими чеснотами.”-звернувся до рятувальників настоятель Собору.


Пізніше у всіх підрозілах області пройшли заходи за участю малечі. Майже півтисячі дітей Івано-Франківщини у, своє професійне свято, рятувальники навчили жити безпечно. Конкурси,вікторини,змагання та квести організували сьогодні рятувальники у кожному пожежно-рятувальному підрозділі області.


День відритих дверей сьогодні відбувся і у Класі безпеки Головного управління ДСНС України в області.


Сюди завітали особливі гості – дітки з громадської організації ” Сонячні діти Івано-Франківщини ” ,а також дітки з міста. Навчалися,переглядали повчальне відео,малювали та відгадували загадки ,а на завершення всі отримали цікаву та корисну продукцію UNICEF Ukraine.


Переглядів: 435
banner