Прикарпатські рятувальники вшанували пам’ять про загиблих колег

Суспільство

Сьогодні минає 8 років з того дня, коли виконуючи службовий обов’язок, на 24-році життя, загинув начальник караулу Самостійної державної пожежної частини №1 м. Івано-Франківськ, старший лейтенант служби цивільного захисту Ігор Шевчук.

У роковини цієї сумнозвісної події в Управлінні ДСНС в області відбулися заходи зі вшанування світлої пам’яті героїв –побратимів. Колеги-рятувальники зібралися біля меморіальної дошки на вулиці, названій на честь мужніх вогнеборців – імені Героїв Пожежних в обласному центрі.

Згадали також начальника караулу СДПЧ-1 старшого лейтенанта внутрішньої служби Тараса Бринецького та пожежного сержанта внутрішньої служби Володимира Заяця, котрі 21 березня 2003 року під час гасіння пожежі в підвалі п’ятиповерхового житлового будинку на вулиці Північний бульвар, 1 в обласному центрі, рятуючи життя та майно людей, у двобої з некерованою стихією в ім’я порятунку інших, пожертвували своїм життям.

Наша служба потрібна і важлива, а місія – рятувати людей – найблагородніша, але й найнебезпечніша, бо рятувальники, надаючи допомогу іншим людям у хвилину біди, не тільки ризикують власним життям, а й задля порятунку жертвують ним, ставлячи вірність обов’язку та присязі понад усе. А врятувати бодай одне життя – це велично перед Богом, суспільством, родиною і собою.Переглядів: 213
banner