Прикарпатські рятувальники вшанували пам’ять загиблих колег

Суспільство
Сьогодні минає 21 рік з того дня, коли виконуючи службовий обов’язок загинули начальник караулу СДПЧ-1 старший лейтенанта внутрішньої служби Тарас Бринецький та сержант внутрішньої служби -Володимир Заяць, котрі 21 березня 2003 року під час гасіння пожежі в підвалі п’ятиповерхового житлового будинку на вулиці Північний бульвар, 1 в обласному центрі, рятуючи життя та майно людей, у двобої з некерованою стихією в ім’я порятунку інших, пожертвували своїм життям.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


Колеги-рятувальники спочатку взяли участь у поминальній Літургії, а пізніше поклали квіти до меморіальної дошки на вулиці Героїв Пожежних – названій на честь мужніх вогнеборців.


“Наша служба потрібна і важлива, а місія – рятувати людей – найблагородніша, але й найнебезпечніша, бо рятувальники, надаючи допомогу іншим людям у хвилину біди, не тільки ризикують власним життям, а й задля порятунку жертвують ним, ставлячи вірність обов’язку та присязі понад усе. А врятувати бодай одне життя – це велично перед Богом, суспільством, родиною і собою”, – йдеться в дописі.

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 175
banner