Прикарпатські рятувальники застерігають людей про небезпеку в зимовий період

Суспільство

Сьогодні рятувальники Івано-Франківщини зустрілись з підопічними Івано-Франківського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), щоб застерегти людей літнього віку від небезпек у зимовий період.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


Фахівці ДСНС розповіли про пожежі, які виникають в зимовий період та про найчастіші причини виникнення загорань у помешканнях громадян та способи їх уникнення, нагадали правила поводження із газовими та електропобутовими приладами.


 Особливу увагу людей звернули на небезпеку чадного газу, що може бути спричинена через несправність пічного опалення або обладнання газового котла. Чадний газ непомітний для зору, абсолютно невідчутний і здатен призвести до біди за лічені хвилини. Зазвичай під його дією людина втрачає свідомість, може отруїтись і, навіть, померти.


 Також рятувальники розповіли присутнім основні правила, щоб уникнути переохолодження та обмороження організму в морозяні зимові дні.


 Працівники ДСНС наголошують про необхідність свідомого ставлення до пожежної безпеки, адже дотримання елементарних правил може врятувати життя та майно.


На завершення заходу рятувальники вручили підопічним листівки застережливого характеру.


Переглядів: 254
banner