Прикарпатські школярі допомагають в підгодівлі диких звірів Карпат (ФОТО)

Суспільство

З появою снігового покриву дикі тварини потребують підгодівлі. Лісівники Прикарпаття ще восени подбали про корми для тварин, у підгодівлі диких тварин лісівникам активно допомагають учні шкільних лісництв.


Про це повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Сопівські юні лісівники взялися допомагати тваринам у Княждвірському заказнику. Виклали на підгодівельних майданчиках коренеплоди, кукурудзу, сіно.

Юні природолюби Пістинського ліцею також не забувають про братів менших і дбайливо викладають корми у годівниці.

Головний лісничий Кутського лісгоспу розповів:

«Найскладніше диким тваринам дається пережити сніжну пору, особливо оленям. Крім проблем з їжею та небезпеки від хижаків та браконьєрів, оленям загрожують хвороби. Тварини хворіють, простуджуються, як люди. Забезпечуючи у холодну пору року тваринам збалансований раціон, можна продовжити їм життя. У благородних воно триває до 15 років. Цікаво, що карпатські олені доволі великі, самці можуть важити до 300 кілограмів. Тому обов’язком лісівників – є збереження популяції та допомога тваринам у зимівлі».

Для підгодівлі мисливських тварин державні лісові господарства, що координуються Івано-Франківським обласним управлінням, заготовили близько 80 тонн сіна, понад 50 тис. віників, 100 тонн концентрованих кормів (пшениця, кукурудза, ячмінь) та понад 50 тонн солі.

д2

 

 

 

 

 

 

д3

д5Переглядів: 208
banner