Прикарпатські спеціалісти-криміналісти підвищили кваліфікацію та отримали криміналістичні лабораторії для проведення експрес-аналізу ДНК

Суспільство
36 спеціалістів-криміналістів з усієї України, серед яких були й фахівці поліції Прикарпаття, освоїли прилад для швидкісного встановлення ДНК – профілю людини «ANDE 6C». Поліцейські отримали відповідні сертифікати та обладнання, яке відтепер використовують у щоденній роботі.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області.


Мобільні ДНК – лабораторії дають змогу криміналістам в найкоротші терміни виявити та дослідити слідову інформацію та за результатами притягнути до відповідальності винних у скоєнні злочинів, зокрема йдеться і про воєнні злочини, скоєні країною-агресором. Саме завдяки цьому сучасному обладнанню поліцейські можуть проводити відбір біологічних зразків безпосередньо на місці події та одразу проводити дослідження.


На все про все криміналістам відтепер потрібно приблизно 100 хвилин часу. І результат у переважній більшості – 100-відсотковий.


Така мобільна ДНК-лабораторія відтепер є в розпорядженні криміналістів поліції Прикарпаття. Можливим це стало завдяки підтримці Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Державного департаменту США.

Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 232
banner