Прикарпатські спортсмени перемогли на Чемпіонаті Європи з таеквон-до

Суспільство

Прикарпатські спортсмени здобули перемогу на Чемпіонаті Європи з таеквон-до І.Т.Ф.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА.

Змагання відбувалися в місті Лідо-ді-Єзоло, Італія.

Спортсменка Каріна Ткачук виграла у спортсменки з Греції, отримала перемогу над представницею Естонії та вийшла у фінал з найкращим результатом у своїй групі.

Фінал відбувся за участю двох представниць України. У третьому раунді Каріна з перевагою 4:0 завоювала золото та стала дворазовою Чемпіонкою Європи.

Дзвенислава Токарева отримала “золото” і стала дворазовою Чемпіонкою Європи, у спарингу категорії жінки 35-44 здобула “бронзу”.

Дебютною поїздкою була і для Андрія Пацагана у віковій категорії 11-13 років, понад 60кг. Він провів чудовий поєдинок, поступився спортсмену з Латвії.

У загальному підсумку Національна збірна України завоювала друге загальнокомандне місце серед 31 країни.