Прикарпатські спортсмени вкотре гучно про себе заявили на змаганнях різних рівнів

Спорт, Суспільство

Гімнастка з Івано-Франківщини Анна Лащевська виграла «золото» на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики, що відбувся в  хорватському Осієку.

Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА.

Анна тріумфувала у вправах на колоді.

Для 16-річної спортсменки це – п’ята медаль на Кубках світового виклику. Варто зазначити, що у жовтні наша землячка здобула право представляти Україну на Олімпіаді-2024. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук” повідомила голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

За інформацією керівниці області, 8 медалей вибороли прикарпатські спортсмени на чемпіонаті України з настільного тенісу серед кадетів та молодших, що відбувся в Івано-Франківську.

Зокрема:

1 -місце посіла команда Івано-Франківської області у складі Матвія Третяка, Владислава Бідочка, Олега Кіселейчука, Івана Мельничука, Дениса Борисюка;
2- місце – команда Івано-Франківщини у складі Тетяни Пукало, Катерини Оглоб’як, Дарини Польчій, Уляни Гаєвої;
1- Владислав Бідочко (Івано-Франківськ), Артем Харчук (Київ) – у парному розряді;
3-Тетяна Пукало (Рогатин), Софія Бойко (Київ) – у парному розряді;
1- Тетяна Пукало (Рогатин), Владислав Бідочко (Івано-Франківськ) – змішаний парний розряд;.
3-Олег Кіселейчук (Івано-Франківськ), Марія Дробова (Київ) – змішаний парний розряд;
1-Тетяна Пукало (Рогатин);

3-Матвій Третяк (Рогатин).

Також днями Прикарпаття приймало Кубок України з шашок-100, в якому взяли участь понад 40 учасників з 10 областей України. За підсумками змагань команда від нашоі області здобула золото у блискавичній грі, бронзу – у класичній та швидкій іграх.