Прикарпатські волонтери допомагають відсвяткувати Великдень потребуючим

Суспільство

Захисники на сході України теж готуються відзначати Великдень. Впродовж шести років перед святом Воскресіння з мирних територій організовували допомогу військовим. Про те, як це роблять волонтери умовах карантину цьогоріч, вели мову у студії Суспільного.


Чи відчувають підтримку з мирних територій наші захисники сьогодні, розповів співзасновник громадської організації “Спілка волонтерів Прикарпаття” Анатолій Пилип, пише Суспільне.

“Цього року ми мусимо виходити зі ситуації, яка склалася. Допомогу нашим захисникам будемо відправляти “Новою поштою”. Ми фактично увесь час зараз користуємося нею. Основні “точки”, куди відправляємо – Авдіївка, Мар’їнка, Маріуполь. Звісно, хотілося б поїхати туди, але не дозволяють умови”, – каже волонтер.

За його словами, у деяких військових підрозділах на сході України є певне недозабезпечення засобами індивідуального захисту. Нещодавно волонтери передали на передову маски та рукавиці.

В умовах пандемії COVID-19 Спілка волонтерів Прикарпаття почала допомагати і соціально незахищеним людям. Анатолій Пилип говорить, що люди самі звертаються до них.

Організація розмістила свої контакти в мережі Facebook. І вже працює так зване “сарафанне радіо” – одні люди рекомендують іншим. Уже навіть сформувалася черга потребуючих. Волонтери усім допоможуть, хоча й розуміють, що працювати доведеться до пізнього вечора.

“Ми фактично є ініціаторами цього руху на Прикарпатті. Формуємо набори з продуктів першої необхідності: крупи, яйця, молоко, хліб, овочі… Ми зараз готуємося до величезної відправки потребуючим. Саме зараз формуються пакети. Плануємо заїхати за тисячею адрес. Є люди, які відчувають нестачу продуктів. І ми стараємося їм нагадати, що про них не забули, що добро існує. І свята є для того, щоб відчувати мир і щастя”, – каже Анатолій Пилип.Переглядів: 192
banner