Прикарпатські волонтери привезли з Італії 3 автомобілі

Суспільство

Сьогодні, 25 червня, на парафіяльному подвір’ї церкви Воздвиження Чесного Хреста УГКЦ селища Лисець отець Федір Бойко освятив та поблагословив привезені волонтерами з Італії три транспортні засоби.


Пише Голос-Інфо з посилання на Лисецьку селищну раду


Два автомобілі, закуплені культурною асоціацією українців в Трентіно «RAZOM», слугуватимуть для потреб Першого добровольчого хірургічного шпиталю, що працює на базі хірургічного центру БРАСС.


Третє авто керівник хірургічного центру БРАСС Станіслав Онищук вирішив подарувати комунальному некомерційному підприємству «Лисецька лікарня» Лисецької селищної ради.


Вручаючи медичному директору КНП «Лисецька лікарня» Наталії Лучків ключі від карети швидкої допомоги, побажав, хай автомобіль служить для потреб лікарні та усієї громади.


Подарунок якраз став на часі для комунальної лікарні, бо, як підмітив голова Лисецької територіальної громади Анатолій Лущак, ще на початку війни селищна рада не вагаючись передала для потреб військових шкільний автобус, службове авто селищної ради та дві карети швидкої допомоги.Переглядів: 629
banner