Прикарпатські волонтери шиють для нужденних маски

Суспільство

Волонтери шиють маски, які планують роздати нужденним в Івано-Франківську.


Про це Суспільному Карпати розповіла голова благодійної організації “Дім” Ксенія Пранничук.

За її словами, волонтери щотижня, у четвер, роздають їжу потребуючим. Благодійна організація “Дім” опікується близько ста нужденними. Планують роздати їм понад сто масок.

“Ідея виникла, коли ми бачили, що до нас приходять потребуючі в брудних масках або взагалі без них, бо просто її не мали. Ми вирішили не купувати готові маски, бо вони можуть бути алергічними. Не кожен їх нормально сприймає. І ми вирішили пошити маски з натуральних матеріалів”, – розповідає Ксенія Пранничук.

Це вже друга акція БО”Дім” у співпраці з проєктом “Поділись” громадського простору “Гармонія”, який має приміщення, куди люди зносять непотрібний одяг. Перед Днем святого Миколая волонтери провели екологічно-благодійну акцію “Тепла любов” – пошили шапки для нужденних.

Цього разу вирішили шити маски.

“Ми бачили там багато сорочок з якісного матеріалу. Вони не були модні, і ніхто їх не брав. І ми вирішили дати їм нове життя. Так виникла ідея пошити маски”, – пояснює Ксенія Пранничук.

Крім того, що волонтери шиють маски для потребуючих, вони їх продають благодійникам. Для того, щоб нагодувати нужденних.

“Продавши маску, ми зможемо когось нагодувати”, – каже очільниця БО “Дім””. Вони разом з проєктом “Поділись” розпочали екологічно-благодійну акцію “Допомога їжею нужденним”.

“Ми з волонтерами готуємо їжу кожен вдома, або кілька волонтерів збираються в когось вдома і готують. І ще є кілька підприємців, які нам допомагають. Тим, хто не може прийти на роздачі, ми завозимо додому”, – каже Ксенія.Переглядів: 222
banner