Прикарпатські ювенальні поліцейські провели пізнавальний урок для маленьких ліцеїстів

Суспільство

Працівники ювенальної превенції Івано-Франківщини щодня відвідують навчальні заклади міста та організовують для школярів пізнавальні лекції. Цікаві зустрічі – частина повсякденної роботи ювенальних поліцейських, які допомагають побудувати довірливі, дружні стосунки з підростаючим поколінням та покращити правову обізнаність дітей.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області


Цього разу інспектори ювенальної превенції завітали на урок до учнів молодших класів одного із місцевих ліцеїв. Зустріч відбулась на свіжому повітрі.


Під час зустрічі правоохоронці розповіли юним школярам основні правила дорожнього руху, пояснили як безпечно переходити дорогу, наголосили про необхідність використання світлоповертаючих елементів на одязі у темну пору доби. Також розповіли про булінг та пояснили, як не стати жертвою цькувань.


Діти активно брали участь в обговоренні. А наприкінці уроку кожен мав можливість приміряти поліцейське спорядження. Всі учасники отримали заохочувальні призи світлоповертаючі жилети, флікери та кульки.


Такі уроки прикарпатські поліцейські проводитимуть й надалі у всіх навчальних закладах області. Адже безпека дітей повсякчас в пріоритеті.


Переглядів: 256
banner