Прикарпатський спеціаліст-криміналіст пройшов тренінг у Польщі

Суспільство

Проєкт ініційований Міжнародною службою допомоги поліції та підтримки Міністерства внутрішніх справ Великої Британії. На базі центру підготовки поліції у місті Легіоново (Польща) відбувся тренінг для криміналістів поліції України на тему: «Дослідження місця скоєння воєнних злочинів».


Пише Голос-Інфо з посиланням на Поліцію Івано-Франківської області


У п’ятиденних тренінгах взяли участь поліцейські із різних областей України. Участь у міжнародному навчанні взяв і спеціаліст-криміналіст відділення поліції №4 (м. Рогатин) ГУНП в Івано-Франківській області Тарас Стецьків.


Тренінг відбувся за участю міжнародних криміналістичних координаторів, які працювали на місцях воєнних злочинів та терактів.


Протягом тижня правоохоронці вивчали нові методики допитів, виявлення, фіксації та вилучення слідової інформації про злочин відповідно до міжнародних стандартів. Окрім того, поліцейські працювали зі зразками матеріалів іноземних експертів та обмінювалися досвідом роботи під час воєнних злочинів.


“Такі тренінги дуже важливі у теперішній час, а міжнародний досвід допоможе криміналістам у підвищенні професійного рівня та сприятиме ефективному розслідуванню воєнних злочинів. Вдячний міжнародним експертам за цікавий досвід”– каже Тарас Стецьків.

По завершенню тренінгу криміналісти отримали сертифікати відповідно до британських стандартів.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 190
banner