Прикарпатський університет співпрацюватиме з Всесвітньою туристичною організацією

Події

Всесвітня туристична організація (UNWTO) офіційно висловила намір співпрацювати з факультетом туризму Прикарпатського університету в напрямку розвитку туристичної освіти.


Про це йдеться у відповідному листі регіональної представниці від Європи в UNWTO Александри Пріанте до декана факультету туризму, професора Володимира Великочого, повідомляють у пресслужбі університету.

Всесвітня туристична організація, зокрема, запропонувала факультету туризму надати безкоштовний доступ до напрацювань фахівців факультету в рамках тематичних курсів та навчальних програм з питань туризму. Зі свого боку UNWTO надасть можливість безкоштовно розміщувати на  їх інтернет-платформі  освітніх та наукових напрацювань викладачів факультету туризму, проведення тематичних вебінарів та тренінгів для обміну досвідом.

«На нашу думку така співпраця з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, факультетом туризму дасть можливість створити відповідні умови для того, щоб у швидкому майбутньому всі бажаючі навчилися працювати в туризмі, а значить – отримали робочі місця», – зазначила в листі регіональна представниця від Європи в UNWTO Александра Пріанте.

Професор Володимир Великочий також розповів, що за період 17-річної діяльності факультет підготував понад чотири з половиною тисячі фахівців туристичної галузі, які сьогодні успішно працюють в різних регіонах України та за її межами, а також працюють в туристичному круїзному бізнесі, на авіалініях провідних авіаперевізників світу, в туристичних комплексах країн Близького Сходу.

“Звернення до факультету туризму Прикарпатського університету  високого представництва впливової міжнародної організації, яка займається розвитком світового туризму, є визнанням системної і серйозної роботи університету з використанням новітніх технологій, зокрема, в галузі туризму, – каже ректор, професор Ігор Цепенда. – Ще з 2010 року завдяки участі університету в одному з найбільших європейських проєктів програми “TEMPUS” створено власну систему дистанційного навчання D-Lern. Всі навчальні дисципліни освітніх програм, за якими ведеться навчальний процес на наших кафедрах, сьогодні забезпечені такими он-лайн курсами. Тому і дистанційне навчання в сьогоднішніх умовах карантину для нас – справа хоч і не проста, але звична. А починалося все з курсів туристичних дисциплін”.Переглядів: 185
banner