Прикарпатським аграріям відшкодують кошти

Суспільство
Під керівництвом заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулася селекторна нарада з питань державної підтримки і відшкодування вартості за придбаний садивний матеріал та проведені роботи зі встановлення систем краплинного зрошення за бюджетні кошти.


Про це повідомила ІФ ОДА.

В онлайн-нараді взяли участь заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Степан Вінтонович та керівники відділів структурного підрозділу.

Озвучено питання щодо опрацювання поданих пакетів документів від суб’єктів господарювання – юридичних осіб, незалежно від організаційно-правової форми та власності і фізичних осіб – підприємців, які здійснюють діяльність у галузях садівництва, виноградарства та хмелярства для отримання на безповоротній основі бюджетних коштів для розвитку галузі садівництва та роз’яснено порядок надходження зведених відомостей до Мінекономіки у встановлений термін.

Цьогоріч державною підтримкою планують скористатись вісім господарств області. Попередній обсяг компенсації становить понад 7 млн. грн.

Довідково:

Сума бюджетних коштів, що надається протягом одного бюджетного року суб’єкту господарювання та пов’язаним із ним особам за даними напрямами державної підтримки, не може перевищувати 25 млн. гривень.Переглядів: 168
banner