фото з мережі інтернет

Прикарпатським платникам податку повернули понад 518,9 мільйона гривень

Суспільство
Як повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, впродовж дев’яти місяців поточного року платникам податків Івано-Франківщини відшкодовано 518,9 млн грн податку на додану вартість.


Також, за вказаний період фахівці податкової служби області упередили 10,9 млн грн неправомірно задекларованого до відшкодування податку на додану вартість. Залишок заявленого суб’єктами господарювання невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ складає 74,6 млн грн.

Нагадаємо, відповідно до положень Податкового кодексу України право на отримання бюджетного відшкодування має платник ПДВ, який прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування та подає відповідному контролюючому органу податкову декларацію та заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, яка відображається у податковій декларації. Платники податку мають можливість переглянути реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування за допомогою електронного сервісу ДПС «Електронний кабінет платника».Переглядів: 191
banner