Прикарпаття отримало 46,6 мільйони гривень для реабілітації людей з інвалідністю

Суспільство

На забезпечення технічними засобами реабілітації людей з інвалідністю, які проживають на Прикарпатті, з державного бюджету спрямовано 46,6 мільйони гривень.


Про це під час онлайн-брифінгу за участю заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук розповіла заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Галина Сеник.

За її словами, наразі укладено понад півтори тисячі договорів на придбання більш як 5000 одиниць технічних засобів реабілітації, таких як протезно-ортопедичні вироби, протезування молочних залоз, крісла колісні, ремонт технічних засобів реабілітації тощо.

На реабілітацію дітей з інвалідністю із державного бюджету виділено понад чотири мільйони гривень. Зазначалося, що наразі усі діти з інвалідністю мають право на реабілітацію.

Також під час брифінгу розповіли про умови працевлаштування та навчання людей з інвалідністю, а також роботу обласної служби зайнятості. Зазначалося, що на сьогодні в області налічується 13 тисяч безробітних. Наявними є півтори тисячі вакансій. Мінімальна допомога із безробіття складає 1000 гривень, максимальна – 8778 гривень.Переглядів: 163
banner