“Прикарпаття” поступилось “Ниві”

Спорт

У середу, 28 червня, івано-франківське “Прикарпаття-3СУ” зіграло контрольний поєдинок з тернопільською “Нивою”. Для обох команд, які розпочали підготовку до нового сезону тиждень тому, це був перший літній спаринг.

Тренерський штаб господарів надав по 45 хвилин ігрового часу двом повноцінним складам, серед яких було п’ятеро футболістів, що перебувають на перегляді. А ще четверо – Герич, Соловйов, Барчук і Хома – так і виходили на поле. Натомість тернополяни зіграли перевіреним складом, зробивши ряд замін у другому таймі.

Єдиний гол у цій грі було забито на 35-й хвилині, коли після флангової передачі Андрій Бей поборовся до кінця у штрафному майданчику і проштовхнув мʼяча у незахищений кут воріт. Ще до перерви франківці намагалися зрівняти рахунок, а на початку другого тайму притисли суперника до власних воріт, створивши чимало небезпечних моментів.

Як зазвичай, активним попереду був Василь Цюцюра, але йому відверто не пощастило на 66-й хвилині, коли після удару головою м’яч пролетів поруч зі стійкою. А ще були два перспективні штрафні, які господарі не зуміли реалізувати. Тож, 0:1 мінімальна поразка “Прикарпаття”. Наступної середи “зелено-жовті” прийматимуть чернівецьку “Буковину”.

Контрольний матч. «Прикарпаття-ЗСУ» – «Нива» (Тернопіль) – 0:1
Гол:
Бей (35)

Прикарпаття (1 тайм): гнп – Шинкаренко, Матушевський, Писко, Радульський Ю., Бучакчийський, Титов, Стаднік + три гравці на перегляді.
Прикарпаття (2 тайм): гнп – Демків, Швець, Француз, Попчук, Геник, Тітаєвський, Рудюк, Цюцюра + два гравці на перегляді.