Прикарпаття відвідав міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець

Події, Суспільство

Сьогодні, 4 березня, Прикарпаття з робочою поїздкою відвідав міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець, голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко, директор департаменту природно-заповідного фонду та біорізноманіття Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Едуард Арустамян.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківська обласна державна адміністрація


Про це на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук” повідомив заступник голови облдержадміністрації Віталій Ільчишин.


Були присутні й народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування, народний депутат України Едуард Прощук, директор Національний природний парк “Верховинський” Михайло Ничай, а також начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Андрій Пліхтяк.


У рамках поїздки Руслан Стрілець відвідав візит-центр «Верховинський», де продемонстровано різноманітні експозиції флори та фауни.


Опісля, міністр нагородив працівників парку.


Від імені голови обласної військової адміністрації Світлани Онищук вручили грамоту заступнику начальника Буркутського природоохоронного науково-дослідного відділення Національного природного парку «Верховинський» Сергію Рубаняку та подяку провідному науковому співробітнику науково-дослідного відділу Національного природного парку «Верховинський» Івану Коляджину.


Згодом відбулася презентація діяльності Національного природного парку «Верховинський».


Йшлося про роботу установи в проектах KFW, впровадження електронного квитка та електронного обліку деревини і про реалізацію деревини через товарні біржі.
Переглядів: 759
banner