Прикарптські поліцейські ознайомили франківських школярів зі своєю професією

Суспільство

«Місто професій» – це Всеукраїнський дитячий соціальний профорієнтаційний проект, мета якого дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області.


До заходу долучилися працівники ювенальної превенції, патрульні поліцейські, курсанти Луганського навчально-наукового Інституту імені Е.О.Дідоренка Дон ДУВС та ряд інших служб і організацій.


Відбувся захід в одному із навчальних закладів обласного центру.


Як і зазвичай на таких заходах, поліцейські професії є одними з найпопулярніших серед представлених.

Ювенальні поліцейські розповідали дітям та дорослим про специфіку діяльності поліцейських служб, про норми права, нагадали про права та обов’язки дітей та акцентували увагу учасників на відповідальності перед законом у разі скоєння адміністративного чи кримінального правопорушення та правила поведінки під час «Повітряної тривоги». А також відповідали на запитання охочих.


Не бракувало уваги й курсантам, які інформували присутніх про умови вступу до профільного начального закладу системи МВС.


«Такі заходи дають можливість юним школярам, і передусім старшокласникам, більше довідатися про професію поліцейського, безпосередньо поспілкуватися з фахівцями та навіть цілком реально зробити вибір майбутнього фаху»- зазначає начальник відділу ювенальної превенції обласної поліції Алла Бойчук.


Загалом схожі заходи завжди привертають увагу школярів своєю цікавістю і чи не кожний другий з них після цього хоче стати саме поліцейським.


Переглядів: 347
banner