Прикмета вилити склянку води на поріг: про що вона попереджає і як уникнути негативних наслідків

Культура

Тлумачення прикмети про склянку води вилиту на поріг.

Що віщує прикмета, якщо вилити склянку води на поріг, турбує багатьох людей. Відомо, що вода має здатність зберігати та передавати інформацію. Для того, щоб зрозуміти, від чого вона застерігає, потрібно враховувати, як це сталося, по необережності або навмисно, де сталася ця ситуація: у своїй квартирі або чужій.

Основне тлумачення прикмети про розлиту зі склянки воду на поріг

Прикмета про воду на порозі має як позитивний, так і негативний зміст. Дуже важливо враховувати енергетичний посил, який був відправлений людиною, яка вилила воду. У цей момент вона могла про щось думати чи говорити. У випадку, коли людина бажала іншим зла, то цей обряд може залучити захворювання, біди, а також фінансовий крах.

Дана прикмета має також позитивне тлумачення. Вона обіцяє успіх в дорозі.

Якщо людина розлила воду на свій поріг і зробила це випадково, то її чекають в майбутньому нещастя і біди. А коли вона це зробила спеціально, то викликає свою другу половинку на зустріч.

Якщо вода пролилася на чужий поріг:

  • наводиться псування на тих, хто проживає в будинку;
  • вказує на людину, що поширює неправдиву інформацію;
  • можна приворожити людину, яка проживає за дверима.

Щоб правильно зрозуміти значення прикмети про розлиту склянку води на поріг, потрібно знати про те, яка була вода. У разі, коли вона чиста, то можна не переживати, нічого поганого не станеться. Однак, якщо людина розплескала брудну воду, виходячи з дому, то так вона може залучити не тільки у своє життя, але й в життя близьких біди і хвороби.

Значення прикмети про розлиту воду на поріг перед від’їздом

У випадку, коли людина вирушає в подорож і виходячи з дому, випадково пролила воду, то турбуватися не варто. Це хороший провісник. Він означає, що в дорозі не станеться ніяких негативних подій, на протязі всієї дороги все буде спокійно.

Деякі люди свідомо намагаються вилити рідину на поріг свого будинку, щоб їх подорож була спокійною і завершилася благополучно: реалізувалися плани, а мандрівники повернулися додому живими і здоровими.

Однак тлумачення прикмети може кардинально змінитися на протилежне в тому випадку, коли людина приступила до вологого прибирання, миття підлоги і виливає воду в той день, коли хтось із членів родини поїхав у подорож. Подібні дії виконувати заборонено, оскільки, за народними прикметами, така людина може більше не повернутися додому.

Також існує ще одна відома прикмета, яка відноситься до води. Після того, як з квартири винесли покійника, необхідно терміново вимити підлогу, однак забороняється хоч одну краплю випадково пролити на поріг. Спорожнити відро потрібно як можна далі від власного будинку та інших будинків. Так, разом з водою, вбраною в землю, зникне енергетика смерті. А ганчірку необхідно спалити.

Не рекомендується проливати на свій поріг і заносити у квартиру воду, що залишилася після прибирання в будь-якому громадському місці, включаючи під’їзд.

Такі дії можуть залучити в життя всіх домочадців часті конфлікти, ситуація може дійти до шлюборозлучного процесу.

ДжерелоПереглядів: 445
banner