Прикмети: чому під час плачу не можна дивитися в дзеркало

Культура

Забобони про сльози перед дзеркалом.

До дзеркала завжди було особливе ставлення. Кілька століть тому, щоб побачити своє відображення, використовували відполіровані пластини бронзи. Потім навчилися виготовляти скло та наносити на нього срібну амальгаму. Відображення стало чітким, а сам простір дзеркала набув схожості з дверима в інший світ. З’явилися ворожіння і легенди, пов’язані з відображенням. Наприклад, вважається, якщо побачити відображення своїх сліз — не до добра.

Прикмети і забобони про сльози перед дзеркалом

Багато хто впевнений, що ця блискуча поверхня здатна запам’ятовувати, посилювати і повертати емоції, події. Так це чи ні, судити складно, оскільки речових доказів не має. Тим не менше багато правил поводження з поверхнею, що відбиває передаються у спадок, як і послідовність дій при ворожіннях.

Загальні прикмети про дзеркала

 • Основна вимога — не можна залишати в будинку старі дзеркала, власники яких уже померли. Особливо якщо вони були абсолютно сторонніми людьми.
 • Особливо обговорювалася дія при смерті людини в будинку. Першим ділом закривали простирадлом або непрозорою тканиною всі поверхні, щоб в коридорах відбиттів не заблукала душа, яка відходить.
 • Крім того, не рекомендується приймати їжу біля дзеркала, інакше воно поверне відображення ожирінням і порушенням роботи кишечника.
 • Тим, хто довго сидить біля трюмо, зі сльозами знаходячи неіснуючі зморшки, воно дарує їх насправді.
 • А найбільш поширене повір’я говорить, що якщо розбити дзеркало, коли плачете, то 7 років удачі не бачити.

Відображені сльози

 

Вважається, що відображення людини, яка плаче, відкриває вхід потойбічних сутностей, ласим до сильних негативних емоцій.

 

Важливо! Вважається, що погляд на себе під час сліз, сумних думок, поганого настрою, хвороби фіксує зоровий образ, примножуючи його і повертаючи власнику в інші дні.

 

 • Сльози перед дзеркалом стабілізують комплекси, пов’язані з неприйняттям власної зовнішності, нелюбові до себе, запереченням позитивних якостей.
 • Немовлят, які плачуть, не варто підносити до дзеркала. Це може спровокувати переляк, відставання в розвитку мови.
 • Сварки зі сльозами перед трюмо багаторазово помножуються і, відображення, здатні порушити спокійний плин сімейного життя.
 • Під час ворожіння не можна плакати і необхідно тримати під рукою відріз щільного полотна. Воно стане в нагоді, щоб при найменшій загрозі розірвати зоровий контакт, накинувши тканину на поверхню.
 • Про сльози перед своїм відображенням теж є попередження. Воно полягає в тому, що сльоза, яка впала і зникла в надрах відображення, здатна відкрити двері в реальний світ померлих душ колишніх господарів. Деякі стверджують, ніби крізь пелену сліз за спиною з’являються ті, хто давно покинув цей світ, але прагне знову повернутися.

 

Як бути, якщо сльози все ж з’явилися перед дзеркалом

 

Іноді думки біжать попереду самоконтролю, і буває, що непрошений спогад викликав плач. Кілька способів допоможуть нейтралізувати шкідливі наслідки.

 

 

Щоб поточні сльози не забрали щастя і не спричинили втрату грошей і дружніх відносин, потрібно виконати наступні дії.

 

 • Протерти блискуче скло чистою ганчірочкою з натуральної тканини, змоченій в проточній воді.
 • Посміхнутися своєму відображенню.
 • Подумати про хороше і зафіксувати ці думки, дивлячись в дзеркальну гладь.
 • Півголосом вимовити кілька ласкавих слів, спрямованих на себе.

 

Важливо! Цими простими діями проводиться переналаштування, береться направлення на позитив і залучення удачі.

 

І головне, з’являється впевненість у тому, що все налагодиться. Варто тільки докласти трохи зусиль і повірити в свої сили.

Джерело

 

 Переглядів: 590
banner