Прикмети: до чого ламаються і губляться особисті речі

Культура

Якщо якась річ раптом зламалася, розбилася або загубилася — це не випадково.

Наші предки вірили, що кожний предмет має душу. Тому якщо якась річ раптом почала «дивно поводитися» — зламалася, розбилася чи загубилася — це не випадково! У такий спосіб вона намагається донести до нас важливу інформацію, про щось попередити, інформує Ukr.Media.

До чого ламаються речі

Зламався каблук. Якщо зламався каблук, то, за прикметою, незабаром у вас напевно з’явиться новий залицяльник. Однак стосунки з ним закінчаться розчаруванням, адже зламаний каблук символізує також марні надії.

Зламався гребінець. Зламаний гребінець, за прикметами, означає плітки, які хтось з оточення почне про вас поширювати. Менше діліться планами та подробицями свого особистого життя.

Зламалася сережка. Мало радості, якщо зламалася сережка, однак прикмета обіцяє хороше — ви дізнаєтеся таємницю, розкриєте чиюсь брехню і тим самим опинитеся в більш вигідних умовах, ніж інші.

Зламався дзвінок. Дверний дзвінок несподівано перестав працювати — отже, ви забагато думаєте про інших, живете чужими проблемами. Пора перейти на себе і домашніх. Крім того, зламаний дзвінок нагадує, що виносити сміття з хати вкрай небажано.

Годинник зупинився. Якщо зламався або зупинився годинник на стіні, то така прикмета символізує «зупинку часу» у всьому будинку: якісь важливі справи замруть. Якщо ж зламався годинник наручний, то прикмета радить не давати цього дня нікому грошей в борг, навряд чи їх вам повернуть.

До чого втрачаються речі

Втратити ручку. Втрата авторучки означає, що якесь питання вирішиться без вашої участі.

Загубити кільце чи сережку. Втратити подаровану прикрасу — означає зіпсувати стосунки з тим, хто її підніс. Якщо зникли прикраси, придбані особисто власником, то він вступає в непростий період життя.

Втратити ключі. Втрата ключів в будинку говорить про вашу сильну втому, «інтоксикацію» спілкуванням і гостре бажання побути на самоті. Якщо ж ключі втрачені поза домом, то це вірна ознака того, що ви не почуваєтеся цілком щасливим і, можливо, навіть стоїте на порозі депресії.

Втратити рукавичку — прикмета. Одяг, який ми забуваємо або втрачаємо, вказує на швидке позбавлення від проблем, які давно нас тривожать.

Втратити гроші. Якщо загубилася невелика сума грошей, то головні втрати (у стосунках, справах), на жаль, ще попереду. А ось якщо довелося втратити велику суму, то це хороша прикмета, яка обіцяє закінчення чорної смуги в житті. Радість скоро прийде у ваш дім!

ДжерелоПереглядів: 998
banner