Прикмети про віник: що треба знати, щоб в будинку водилися удача і гроші

Культура

Купили новий віник — прикмети радять не викидати старий!

Дізнайтеся, як правильно поставити віник за прикметами, щоб привабити багатство. Який придбати новий віник, щоб в будинку був достаток. З незамінним помічником пов’язано безліч повір’їв, що дозволяють поліпшити життя сім’ї.

Забобони про новий віник

Раз у рік-півтора ви сумно дивитеся на сніп прутів, які колись були віником, і наважуєтеся на заміну прислужника. А чи дотримуєтеся ви прикмет, вирушаючи за новим помелом?

Купуйте інвентар, коли місяць знаходиться в зростаючій фазі. Не плануйте похід за ним у серпні — річ принесе домочадцям клопоти і неприємності.

Важливо правильно позбутися від старого. Прикмети про віник в будинку не радять викидати його у вікно — хижі птахи почнуть курей з двору тягати.

Викиньте змарнілий сніп подалі від будинку. Так заздрісники не зможуть використовувати його для наведення порчі на колишнього власника.

Щоб захистити житло від згуби, не давайте віник сусідам і приятелям, і самі чуже начиння не беріть.

Господаря мітли, викинутої поблизу будинку, чекають хвороби. За прикметами, накличете безсоння, депресію, можете зламати ногу.

Спалювати стару мітлу не можна — до розладу в сім’ї. Між мешканцями почнуться сварки, заведуться комахи.

Йдучи з обновкою додому, не дивуйтеся, якщо зустрінете людину з рибальськими снастями, яка висвариться і піде в іншу сторону. Для рибалок чужинець з віником — погана прикмета (кльову не буде).

Новим віником, який не торкнувся підлоги в будинку, на порозі злегка били дитину, щоб потім слухалася старших. Обмітали немовля у колисці для міцного сну.

Якщо перед прибиранням новий солом’яний друг випадав із рук, радісні господарі загадували бажання. За повір’ями, воно здійсниться.

Невикористаним помелом заметіть трохи сміття з вулиці за поріг, щоб привернути матеріальний добробут, згідно з прикметами.

Повір’я вимести гостей

За народними прикметами, з незвичайних ситуацій з віником судять, чи злі чи добрі люди зайдуть, чи хороші новини принесуть.

Помітили, що на підлозі залишився прутик — готуйте частування, незабаром з’являться гості.

На несподіваний прихід знайомих або родичів вкаже дитина, яка раптово схватила помело і почала мести.

Часто навідується неприємний чоловік, якого ніяк не відвадити — підметіть сліди особи, коли та залишить будинок. Вона стане приходити рідше, або не потривожить зовсім.

Після відходу бажаних гостей утримайтеся від прибирання, інакше заметете їм шлях.

Хочете везіння — не дозволяйте гостям мести підлогу. Благий намір допомогти у прибиранні обернеться втратою удачі — гість ненавмисно забирає її собі.

Інші прикмети про віник

В одному житлі не можна мести підлогу різними мітлами — до бідності господарів. Тримати в будинку пару і більше віників — поганий знак. Не тільки багатство може по кутах розійтися, але і молодші члени родини перестануть старших шанувати.

Злі духи в будинку, як оповідає інше повір’я, будуть перескакувати з одного помела на інше. Краще позбавитися від зайвого інвентарю.

Щоб нечисть не оселилася в прутах віника, його потрібно ставити в кут стороною, та що мете догори.

Не використовуйте мітлу в якості знаряддя для покарання. Дорослого віником стукнути — схудне, дитину — перестане рости. За повір’ями, тварини після удару будуть хворіти.

В прикметах для вагітних значиться наступне: якщо жінка переступить через віник, який лежить, — пологи чекають важкі.

Запам’ятали всі мудрі попередження — сміливо вирушайте за покупкою і прибирайте в будинку без побоювання.

ДжерелоПереглядів: 211
banner