Прикмети та забобони, які пов’язані з чайною церемонією

Культура

Чому не можна залишати недопитий чай на столі, про що свідчить прикмета.

Чому не можна залишати недопитий чай і які прикмети пов’язані з чайною церемонією, цікавить багатьох. Здавна в різних країнах люди приділяють особливу увагу чаювання. Чимало прикмет, пов’язаних з чаєм. Деяким людям такі прикмети можуть здатися дурними, безглуздими, проте в них криється особливий сенс, який передається з покоління в покоління.

Що чекає людину, яка не допила свій напій

Більшість людей не здатні побороти свою звичку допивати чай до кінця. Але залишати недопитий напій — це дуже погана прикмета:

 1. Якщо людина залишила недопитим чай після розмови з незнайомцем, то слід чекати, що криза не обійде людину і трохи зачепить її фінансові заощадження.
 2. Недопитий чай з колегою на роботі може говорити про проблеми, які будуть пов’язані з нерозумінням начальства. Швидше за все, людину чекає сувора догана, яка зіпсує настрій на найближчі дні.
 3. Якщо чайна церемонія була з батьками, то, швидше за все, вона обернеться для людини розставанням з дорогою і шанованою особистістю. Не виключено і те, що причиною може стати відмова у допомозі.
 4. Людина, яка не допила чай з начальством, може бути впевнена, що проблеми в сім’ї будуть неминучі.
 5. Якщо ж за столом п’ють чай закохані люди, те, швидше за все, партнер втратить довіру до коханої людини.
 6. Недопитий чай з незнайомцем або незнайомкою обіцяє про приємну і раптову зустріч з друзями.

Такий, здавалося б, непримітний вчинок може спричинити безліч неприємних ситуацій для людини.

Прикмети підкажуть, що чекає людину, яка розлила чай

Є люди, які впевнені, що пролитий чай — це до чогось поганого. Цей випадковий вчинок, цілком можливо, принесе негативні наслідки. Принаймні, так вважали предки. Розлитим чаєм можна було розгнівати богів і принести людині нещастя.

 1. Якщо чай перекине на себе дівчина, яка ще не заміжня, то скоро буде весілля. Або ж партнер скоро зробить пропозицію руки і серця.
 2. Людина, яка облилася чаєм, повинна приготуватися до позитивних подій. Якщо відштовхуватися від значення прикмети, то це означає, що її буде чекати матеріальний достаток.
 3. Чоловік, який облився чаєм, по прикметі зустріне свою любов з пишними губами.
 4. Якщо чай перекидає хтось із подружньої пари, то в цій родині скоро буде поповнення.
 5. Розсипана заварка по всьому столі обіцяє біду. Для того щоб уникнути неприємностей, слід акуратно її зібрати на серветку і кинути у вогонь.

Людина, яка розіллє свій ароматний напій на себе, повинна знати, що тут криється зовсім інший сенс. Для того, щоб захистити свою особу від неприємностей, потрібно знати, який захований сенс несе кожна прикмета.

Різні забобони були створені дуже давно, вони переходять з покоління в покоління. Природно, багато які з них дуже песимістичні, однак вони перевірені роками. Кожна людина сама вирішує, чи вірити в прикмети чи просто проігнорувати.

Прикмети про недопитий чай, які існують в інших країнах

Про такий ароматний і смачний напій існує безліч прикмет. Природно, що про них відомо не тільки жителям України. Кожен куточок планети має свої забобони і прикмети. Наприклад, в Англії люди часто гадають на чаї. Якщо, подивившись в чашку, людина побачить чаїнку, яка буде спрямована в бік стінки, то в цій родині не буде ніжності і поцілунків.

Для того щоб не притягти до себе нещастя, варто придбати собі сито. З його допомогою можна пити «чистий» чай і не шукати чаїнки, які можуть відволікати від чайної церемонії.

В Італії люди часто заварювали зелений чай і знімали пінку з чашки. Тому що вони вірили, що вона додасть достаток, красу і може позбавити від мігрені.

В Японії існує дуже страшна прикмета, яка стосується чаювання. Японці не торкалися до чаю, якщо кришечка у чайника була закрита, адже це віщувало смерть когось із близьких чи родичів.

ДжерелоПереглядів: 799
banner