Привласнювали кошти комунального підприємства: колишнім керівникам поліцейські Прикарпаття оголосили про підозру

Суспільство

Зловживаючи службовим становищем фігуранти упродовж 2021-2022 років незаконно збагатились на понад 200 тисяч гривень. Їх протиправну діяльність викрили слідчі Косівського районного відділу поліції. Процесуальне керівництво у справі здійснює Косівська окружна прокуратура.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області.


Слідством встановлено, що колишній директор одного із комунальних підприємств Косова, 50-річний місцевий мешканець, групою осіб з головним бухгалтером цього ж комунального підприємства, 40-річною місцевою мешканкою, діючи умисно та зловживаючи службовим становищем організували протиправну схему з привласнення коштів комунального підприємства. Керівники неправомірно нараховували та виплачували собі премії у розмірі 39 – тисяч гривень, хоча робити цього вони не мали права.


Окрім цього безпідставно нараховували та виплачували головній бухгалтерці щомісячні доплати за начебто суміщення посад та виконання додаткових обов’язків фахівця з публічних закупівель.
Також правоохоронці встановили, що на користь встановленої третьої особи перерахували понад 107000 тисяч гривень на картковий рахунок.


Загалом, у результаті таких неправомірних дій зловмисники привласнили кошти комунального підприємства на суму понад 200 тисяч гривень.


Обом фігурантам поліцейські оголосили підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 28, ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 28, ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України.
Підозрюваним загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років.


Переглядів: 261
banner