Псевдобанкіри заробили на довірі прикарпатців майже 190 000 гривень: поліцейські розшукують аферистів

Суспільство

Лише за один день, після таких розмов двоє жителів краю втратили свої заощадження. Сума на яку збагатились шахраї коштом довірливих громадян – понад 188 тисяч гривень. Поліцейські вкотре застерігають громадян бути обачними не довіряти невідомим особам.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Поліцію Івано-Франківської області


Від шахраїв потерпіла мешканка Галича. До жінки зателефонував невідомий та представився співробітником банку. Аферист запропонував потерпілій змінити пін-код до карти для безпеки та несанкціонованого доступу до рахунку. Опісля, на мобільний заявниці надійшло смс-повідомлення, яке вона надалі вказала шахраєві. Як результат, з рахунку жінки було списано майже 64 тисяч гривень.


А мешканець Обертина допоміг заробити аферистам понад 124 тисячі гривень кредитних коштів. В цей раз в розмові аферист представився оператором мобільного зв’язку. Шахрай повідомив заявникові, що термін дії його мобільної сім-карти завершений. Однак, для продовження строку дії необхідно вказати особисті дані, що чоловік і зробив. Опісля, з банківського рахунку, який прив’язаний до сім-карти було списано грошові кошти.


Поліція звертається до громадян з обережністю ставитись до незнайомців, які до вас телефонують. Майте на увазі, шахраї вправні психологи.


Коли Ви раптом отримаєте телефоном пропозицію пов’язану зі здійсненням будь-яких банківських операцій по картці, краще відразу кладіть слухавку та телефонуйте безпосередньо до свого банку за діючими номерами, які знаходяться на зворотному боці банківської картки, або ж виділіть час та негайно прямуйте до відділення того банку де вас обслуговують.Переглядів: 389
banner