Психологічний тест на характер: дізнайся свою стресостійкість і коли ти починаєш втрачати самовладання

Територія успіху

Тест миттєвий, заснований на візуальному сприйнятті дійсності, а значить на підсвідомості.

Подивіться на картинку внизу і скажіть, що першим ви помітили?

Дівчина. Ви заповзятлива, активна людина, втім, іноді буваєте надто імпульсивні, схильні до поспішних висновків. Зазвичай ви переповнені враженнями, свіжими ідеями, готові розділити свій настрій з партнерами і оточуючими. Проте одної навіть геніальної ідеї мало, необхідні способи практичної реалізації. І саме ви здатні стати генератором механізму, який змушує рухатися весь колектив. Зрозуміло, хотілося б почути оплески та слова вдячності в кінці кожного проєкту, але доводиться впрягатися в нову роботу. Будьте поблажливими до недоліків інших, адже вони теж багато чого вам прощають за ваш оптимізм і чарівність. У вас, крім того, є талант викликати на відвертість мало знайомих людей, і формувати всередині компанії довірчі відносини.

Дерева. Перше враження про вас, що ви людина благонадійна і відкрита, добросовісно ставитеся до покладених на вас обов’язків. Втім, у вас самого часто виникає почуття невдоволення, що всі приймають вашу відповідальність як само собою зрозуміле. Ймовірно, настав час поставити паузу. Уважно вдивіться у своє оточення. Проведіть ревізію і відфільтруйте непотрібне. Тоді за деревами почнуть виникати просвіти. Починаючи нові проєкти намагайтеся концентруватися на деталях, не бійтеся здатися допитливим, це компенсується хорошим результатом. Люди, які дійсно вам довіряють, залишаться і підтримають. Випадкових у вашому оточенні немає.

Вода. Якщо першою в очі вам кинулася вода, ви хочете спокою і тиші, а доводиться плисти за течією далі. І навіть у звичному і сталому руслі бувають вири, долати які вам доведеться, так чи інакше. При цьому абсолютна більшість вважає, що вас мало чим можна налякати. Проте все пояснюється тим, що ви самі тримаєте всіх на дистанції від своїх турбот, боячись здатися слабким і, не дай Боже, беззахисним. Вам необхідно подолати ворожість до суспільства, навіть гучного, потрібно навчитися розуміти і робити іноді спонтанні вчинки. Це зміцнює психіку, загартовує стресостійкість. Будь-який амбітний захід 100% вийде, якщо за нього візьметься згуртована команда. В якій ви можете стати біля керма. В кінці бурхливого плавання вас чекає тиха довгоочікувана гавань.

ДжерелоПереглядів: 111