У Франківську найкращі забудовники презентували свої проекти для мешканців міста (ФОТО)

Суспільство

Івано-Франківське обласне відділення Асоціації фахівців з нерухомості України запрошує прикарпатців на Real Estate Awards IF, який відбувається сьогодні в Passage Gartenberg з 12 до 18 години.

Це соціальний проект, який покликаний зблизити споживачів і ознайомити з кращими пропозиціями, які будуть зібрані в один час, в одному місці. 

Найкращі забудовники міста презентують свої проекти, також готують унікальні пропозиції по цінах та умовах на купівлю нерухомості, які будуть діяти тільки для відвідувачів виставки.

“Це найкраща можливість особисто дізнатись про сучасну нерухомість від відомих забудівників нашого міста”, – наголошують організатори.

Згодом відбудеться форум покликаний об’єднати учасників ринку нерухомості для формування найкращих бізнес та соціальних проектів, які мають відповідати сучасним європейським стандартам якості та зробити наше місто комфортним та сучасним для його мешканців. 

Також буде нагороджено компанії, які роблять наше місто кращим.

Всі хто зареєструється зможуть взяти участь у розіграші безкоштовної поїздки до Туреччини від будівельної компанії “Ярковиця”.Переглядів: 196
banner