Речі, на які ніколи не витрачають кошти багаті і розумні

Територія успіху

Гроші повинні приносити гроші.

Ви з чоловіком заробляєте досить непогано, але нічого не виходить відкласти? Ви вже третій рік поспіль не їдете на море, бо не вистачає коштів? Куди ж діваються всі зароблені гроші?

Як відомо, матеріальне становище сім’ї не залежить від того скільки ви заробляєте. Ключовий момент тут як ви витрачаєте зароблені кошти. Якщо ви заробляєте чимало за мірками сьогоднішнього дня, але не вмієте правильно і мудро використовувати свій бюджет, ви не відкладаєте і не множите свої гроші, запам’ятайте: скільки б ви не заробляли, вам завжди не вистачатиме. Гроші повинні приносити гроші, вони повинні працювати, а не стояти мертвим вантажем в гаражі.

Ось кілька речей, на які ніколи не витрачають кошти багаті і розумні:

Дорогі ресторани і готелі

Не варто перетворювати їжу в культ. Потрібно їсти, щоб жити, а не жити, щоб їсти. Теж саме стосується і дорогих готелів, адже готель — це тільки нічліг, краще замовити собі додаткову екскурсію і отримати нові емоції від подорожі. Звичайно, в житті кожної людини бувають особливі моменти, на них економити не варто, а про все інше слід замислитися.

Одяг, взуття та прикраси — це теж інвестиція в нікуди

Тут теж не варто перегинати палицю і ходити в одному взутті і одній куртці і навесні, і взимку, і восени. Потрібно знайти гармонію, золоту середину і навчитися одягатися красиво, але без марнотратства.

Дорогі автомобілі і гаджети — це завжди мертві гроші

Ці гроші не тільки не приносять дохід, вони ще й знецінюються з часом, адже авто з салону через кілька років ви зможете продати як мінімум удвічі дешевше. Тут теж існує дуже тонка грань: не варто, звичайно, їздити на автомобілі прадідуся, який розпадається на ходу, але і купувати новинки з салону теж не варто.

Не варто купувати те, що можна зробити самому

Це стосується переважно їжі. По-перше, готувати самому дешевше. По-друге, смачніше. По-третє, ви завжди отримаєте те, на що розраховували.

Дороге навчання не коштує вкладених коштів

Якщо ви вважаєте, що в державних вузах на бюджетних факультетах якість навчання гірша, ніж у приватних, ви помиляєтеся. І другий момент, дуже часто діти отримують спеціальність, за якою жодного дня в житті не працюють. Це теж гроші на вітер.

ДжерелоПереглядів: 228
banner