Рекрутери «Гвардії наступу» провели інформаційну кампанію, під час сесії Брошнів-Осадської селищної ради

Суспільство

У заході взяли участь працівники профільних структурних підрозділів Калуської райдержадміністрації, представники Національної поліції України та Національної гвардії України.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську районну державну адміністрацію


Присутнім на сесії Брошнів-Осадської селищної ради розповіли про рекрутингову кампанію «Гвардія наступу», умови конкурсного відбору до штурмових бригад, про вимоги до кандидатів та процедуру подачі заявок, обговорили питання, якими найчастіше цікавляться вмотивовані добровольці.


Нагадуємо, що Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають зміцнити наші сили під час майбутнього наступу. Ці підрозділи складатимуться виключно з добровольців. Для всіх добровольців “Гвардії наступу” збережуться пільги, передбачені для військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів.


Формується 8 нових бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Підрозділи пройдуть підготовку, будуть добре оснащені й лише після цього відправляться звільняти території. Період підготовки кандидатів триватиме 2-4 місяці.


Щоб вступити до одного з підрозділів “Гвардії наступу”, необхідно звернутися в Центри надання адміністративних послуг, які розміщені в Калуші, по вул. Богдана Хмельницького, 52, та в Долині, по вул. Грушевського, 18. ЦНАПи працюють щодня з 9:00 до 17:00 год. Також подати заявку можна через сайт ( https://storm.mvs.gov.ua/ ) «Гвардії наступу».


Контакти «Гвардія Наступу» – номер телефону: 0 800 10 00 20, сайт: storm.mvs.gov.ua


Переглядів: 506
banner