Робоча група “Прозорість і Підзвітність” продовжує вивчати і аналізувати тендерні закупівлі громад Прикарпаття

Суспільство

За словами Вадима Созоника, завдяки роботі групи «Прозорість та підзвітність» вже вдалося в одній з громад області відмінити тендери на майже 20 мільйонів гривень, а також збільшити фінансування військових на 10 мільйонів гривень, розробивши місцеву цільову програму на 2024/2025 роки для надання матеріально-технічної допомоги військовим формуванням.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


 

На початку засідання присутні, – а це керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, Управління Західного офісу Держаудитслужби в області та правоохоронних органів, – заслухали інформацію про надходження і використання коштів місцевих бюджетів, зокрема надходжень від військового ПДФО.


Відтак робоча група спільно з головами громад проаналізувала використання коштів у трьох громадах області – Бурштинській та Тисменицькій міській і Рожнятівській селищній.


Тож, проаналізувавши спрямування фінансового ресурсу, робоча група рекомендувала головам громад переглянути доцільність цих закупівель, за можливості відмінити тендерні процедури, а натомість скерувати кошти на військових, зокрема й передбачити фінансовий ресурс для потреб захисників на наступний рік.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 333
banner