Розколяда в Івано-Франківську з молитвою за Перемогу

Суспільство

На Вічевому майдані зібрались колективи, аби співаною молитвою подякувати захисникам і просити в Бога заступництва для України!


Про це Голос-Інфо дізнається від Руслана Марцінківа.


Участь у дійстві взяли кращі колективи закладів культури нашої громади. Коляда звучала дитячими голосами, голосами поважних ґаздів та ґаздинь, у виконанні професійних та аматорських колективів. Також присутні мали можливість насолодитися різдвяними композиціями та вертепними дійствами. Привітав із завершенням Різдвяних свят франківців і міський голова Руслан Марцінків. Приєднуємось до цих вітань та бажаємо, щоб наступну Розколяду ми відзначали у перемозі та мирі! А нашим мужнім ЗСУ дякуємо за можливість відсвяткувати це Різдво!

“Дякую всім воїнам за те, що там, на фронті, захищають наш український тил і всіх нас. Тому закликаю, аби кожен захід проходив під гаслом збору коштів для наших захисників.
Дякую всім колективам, які виступають, колядують, прославляють Господа та допомагають захисникам. В кожному нашому мікрорайоні, селі громади лунає українська коляда. Вже другий рік вона не весела, але це співана молитва. Просимо в Господа Бога сили для нашої перемоги. Україна була, є і буде!”,- Руслан Марцінків


Переглядів: 321
banner