Розпочав діяти освітньо-психологічний проєкт при Комісії у справах освіти і виховання

Суспільство

Нещодавно освітній центр «Емаус», який створений з ініціативи Комісії освіти і виховання Івано-Франківської Архієпархії, розпочав освітньо-психологічний проєкт для розвитку та підтримки педагогів під назвою «Школа ресурсного зростання для педагогів».


Про це пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ


Потребу проведення такої програми з метою опановування практичними навичками у частині надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу передбачено ЗУ «Про повну загальну середню освіту» (п. 2 ст. 51).


«Війна змусила багато родин покинути свої домівки, звичне життя та безпосередньо місце навчання дітей. Західні області України прийняли більше мільйона осіб, які постраждали від війни. Діти інтегруються в громаду через навчання в школі, адже значну частину свого часу проводять саме там. Школа стала центром соціальних зв’язків та контактів. Відповідно нам потрібні психологічно адаптовані педагоги, які можуть виявляти та працювати із дітьми в кризових ситуаціях. Це є викликом для нашого суспільства», — зазначає пані Галина Гришко, голова Комісії у справах освіти і виховання Архієпархії.


24-26 листопада відбулася перша зустріч на тему «Технології збереження психічного здоров’я та плекання резильєнтності» в рамках 30-годинної програми курсів підвищення Її для педагогів і працівників Католицької школи святого Василія Великого І ст. провів о. Юрій Павлюк, магістр богослов’я та психології, духівник Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата. Місцем проведення став реколекційний дім сестер-мироносиць у селі Ямна, Яремчанського протопресвітеріату, Коломийської Єпархії.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.

 Переглядів: 318
banner