Розповідаємо, чому варто спробувати пилочний манікюр і чим він такий хороший

Територія успіху

Новий вид манікюру фахівці нахвалюють у всі голоси.

Тренд на пилочний манікюр з’явився недавно: у багатьох салонах адміністратори здивовано підводять брови, коли намагаєшся дізнатися про наявність такого манікюру в меню послуг. Тим часом ця відносно нова техніка закохує в себе все більше людей. Головна її відмінність — відсутність ріжучих інструментів та ванночки. Замість усього цього в руках у майстри м’які пилочки, замість води — спеціальні засоби. Зрештою ви отримуєте безводний манікюр, під час якого вам ідеально, без ранок і порізів, обробляють кутикулу. А ще вас приємно здивує, що манікюр виглядатиме ідеально досить довго, а про задирки ви просто забудете.

Пилочний манікюр — що це?

Наша думка (та й всіх майстрів, хто пробував пилочний манікюр) — це справжній прорив в індустрії краси. Це максимально швидка, якісна та безпечна техніка, яка до того ж дає тривалий результат. Суть пилкового манікюру полягає в наступному: майстер за допомогою абрикосової палички і двох-трьох пилок (з жорстким та більш м’яким покриттям) обробляє шкіру навколо нігтя — бічні валики і кутикулу. Жодних ванночок, ніякого апарату, ніякого обрізного манікюру.

Для якої шкіри рук і нігтів він підходить?

Пилочний манікюр підходить для будь-якої шкіри та будь-яких нігтів. Нігті можуть бути будь-якої форми і довжини. Майстер-професіонал, незалежно від типу вашої шкіри (безумовно, у всіх вона розрізняється за структурою), розуміє, як йому діяти для досягнення найкращого результату.

Кому не підходить пилочний манікюр?

Впевнено сказати, що є певна категорія людей, яким не підходить пилочний манікюр, навряд чи можливо — він підходить всім. Відповідальність лежить на майстрі: необхідно пояснити клієнту принцип методу і розповісти про незаперечні переваги. Звичайно, існують клієнти, які вже звикли обрізати кутикулу. У таких випадках майстер може комбінувати техніки: працювати і пилочками, і інструментом. Ніяких протипоказань немає.

Хочемо додати, що зараз дуже поширена помилкова думка про необхідність обрізання кутикули з міркувань гігієни і естетики. Але що таке кутикула? Кутикула насамперед несе захисну функцію, тому повністю обрізати її не рекомендується.

Чи всі майстри можуть робити пилочний манікюр?

Вибирайте майстра уважно — пилочному манікюру необхідно навчитися, ця техніка не дається просто так. Вам не повинно бути боляче і дискомфортно, нігтьова пластина повинна бути рівною і без пропилу — тоді майстер все зробив правильно.

Чи буває пилочний педикюр?

Пилочний педикюр є, багато його роблять і прагнуть отримати такий же результат, як і в манікюрі. В педикюрі підрізати і обробляти кутикулу припадає більш детально і ретельно, але пилочна техніка можлива — правда, ми рекомендуємо використовувати її частково.

ДжерелоПереглядів: 370