Розповідаємо, як правильно робити макіяж очей, щоб погляд не був втомленим

Територія успіху

Правило дотримання шарів — ваш вірний друг!

Жінка може шикарно виглядати, але її погляд чомусь здається оточуючим втомленим і важким. Вона здорова, міцно спить, правильно харчується і в цілому доглядає за своїм обличчям. У цьому разі з високою часткою ймовірності проблема її втомлених очей криється не в постійній роботі перед монітором, а в тому, що вона неграмотно користується тушшю для вій. Розповідаємо, що леді роблять неправильно і як потрібно фарбуватися, щоб цей продукт творив справжні чудеса.

Як фарбуються жінки, у яких очі виглядають втомленими

Насамперед розберемося, як середньостатистична жінка фарбується тушшю. Отже, зазвичай дами просто беруть і проходяться кілька разів щіточкою по віям. Якщо одного шару недостатньо, то вони поперемінно підфарбовують кожне око ще раз, але при цьому не чекають, поки туш схопиться. Власне, на цьому все.

Суть помилки

Здавалося б, що може бути не так в настільки простій схемі. Насправді в ній криється фатальна помилка — туш наноситься без дотримання правила шарів. В результаті вії стають занадто товстими по всій довжині, злипаються, а на кінчиках виходять ненависні багатьма дамами грудочки і павукові лапки.

Погляд жінки відразу виглядає вкрай важким, а протягом дня при такій техніці туш ще й активно обсипається, утворює під очима темні кола і здається, ніби дама не спить взагалі ніколи.

Що таке правило дотримання шарів і як його застосовувати

Правило дотримання шарів допомагає отримати натуральні, максимально розділені і об’ємні вії без особливих витрат. Згідно з цією технікою, якщо ви фарбуєте волоски в один шар, щіточку аплікатора слід встановлювати строго біля основи вій і фарбувати їх по всій довжині. Довше хвилини орудувати щіткою не варто. Адже потім туш почне підсихати і братися грудками.

Якщо ж ви фарбуєтеся у два шари, то перший шар потрібно наносити від лінії росту лише до середини вій. Потім важливо почекати пару хвилин, щоб туш схопилася і можна наносити другий тільки вже на всю довжину вій. Зрештою виходить, що на кінчиках продукт нафарбований всього в один шар, завдяки чому немає ефекту нещасливих павукових лапок, і вії не товщають.

До речі, ще один лайфхак, який допомагає домогтися ідеально розділених вій. Щоб волоски слухняно фарбувалися, перед початком макіяжу і в кінці, поки туш не повністю висохла, їх потрібно прочесати старим аплікатором або спеціальним металевим гребінцем з тонкими зубами.

Таким чином, ви знімете зайвий продукт і ваш макіяж точно не буде перевантаженим. А ще можна скористатися праймером, якщо збираєтеся наносити два шари туші — так засіб надійно зафіксується на віях і не буде обсипатися, навіть якщо продукт нанесений кілька разів.

Щоб туш лягала на вії ідеально, додавала обсягу, а очі при цьому ставали розкритими і спокусливими, досить дотримуватися правила нанесення шарів. Так ви гарантовано не нанесете більше продукту, ніж потрібно, і ваш погляд не буде важким або перевантаженим. А якщо не забувати лайфхаки і користуватися гребінцем і праймером, то у вас завжди будуть ідеально розділені вії, з яких протягом дня не впаде ні крупиця.

ДжерелоПереглядів: 170
banner